استخر  بادی در گونه های و ظاهر متفاوتی ساخت‌و‌ساز گردیده اند. هر مورد از این مجموعه محصول ها چگونگی بالایی داشته و یوزرها خاص خویش را دارا‌هستند، بعضی دوست دارا‌هستند استخر داشته باشند که هیبت گردی داشته باشد برخی دیگر استخر های مستطیلی را دوست دارا‌هستند، در باب عمق نیز استخر های متفاوتی در انواع مختلفی ساخت و عرضه گردیده اند، به واسطه تنوع بخش اعظمی که در مورد استخر های بادی وجود دارااست اکثری مبتلا سردرگمی گردیده اند. در‌این نوشته ی علمی قصد داریم تا توضیحات جامعی در باب استخر های بادی و گونه های مختلف آن‌ها به شما بازدید کنندگان عزیز اینتکس ارائه نماییم، پس با ما یار باشید تا داده ها شما برای خرید ارتقا یافته و ارشادوراهنمایی جامعی اخذ نمائید.

گرد

اکثر وقت ها استخر های بادی را تولیدها گرد تشکیل میدهند، برهان مشخصی برای این فرمان نیست، شاید طراحان اینتکس در قسمت تولید ها گرد ابتکار عمل بیشتری از خویش بروز میدهند و تنوع بیشتری از حیث پیاده سازی دارا‌هستند و یا این که شاید هم دلایل دیگری همانند مقاومت بالاتری در آزمایش های گرفته گردیده از استخر های بادی گرد گرفته گردیده که سبب ساز به محصول ها انبوه این جنس شد‌ه‌است. به کارگیری از استخر های گرد می‌تواند دلایل متفاوتی داشته باشد، مهمترین عامل شاید محل و طریق ای میباشد که مشتری از استخر بادی به کارگیری می نماید، برهان دوم نیز ممکن میباشد ظواهر استخر و ذوق و سلیقه مشتری باشد. اما استخر های بادی گرد به جهت بعد ها بسیار متفاوتی که داراست اکثری آن را تحت عنوان وان بادی گرمابه نیز استعمال می گردد.

بیضی

استخر های بادی بیضی صورت را می اقتدار از پایین دسته استخر های بادی گرد به شمار آورد که با مقداری تفاوت ظاهری ساخت و ساز و عرضه گردیده اند. درصورتی که که نوشته‌علمی مربوطه به استخر های پیش ساخته اوال قاب را خوانده باشید متوجه می‌شوید که به جهت سستی های محصول ها بادی کناره طولی استخر های بیضی صورت مقداری تعادل خویش را از دست می‌دهند، به همین ادله استخر های بادی بیضی صورت با عمق کمتری در مقایسه با بقیه تیم بندی ها ساخت و عرضه می‌شوند و اکثر اوقات استخر های بادی در‌این صورت ویژه نوزادان ساخت و عرضه میشوند و عمق بسیار پاره ای نزدیک به حداکثر 20 تا 25 سانتی متر دارا هستند ولی با این وجود استخر هایی با عمق بیشتر برای استعمال بزرگسالان وجود دارااست، به عنوان مثال قادر خواهیم بود به وان بادی بیضی تعالی اینتکس اشاره کنیم که با وجود صورت بیضی دارنده عمقی بیشتراز 40 سانتی متر داشته و مشتریان بخش اعظمی نیز از آن با رضایت بی نقص استعمال می نمایند.

مربعی

استخر بادی مربعی اینتکس به نسبت محصول های با صورت می‌برد و یا این که بیضی از تنوع کمتری بهره مند می‌باشند، این استخر ها بیشتر مطلوب به کارگیری در خزینه تحت عنوان وان بادیهستند و مزیت چندانی در مقایسه با بقیه استخر ها ندارند، شاید فقط دلیلی که مشتری را ترغیب به خرید این گروه از تولیدها می نماید می نماید ظواهر متفاوتش میباشد تا به نسبت بقیه محصول ها از تنوع بیشتری منتفع باشد. با این وجود تولیدات بسیار خیر و خوبی نیز فی مابین استخر های مربعی صورت وجود داراست که به نوعی همه نیاز های شما از یک استخر بادی را بر طرف خواد ایجاد کرد. مثلا می شود به استخر مربعی دو رنگ اینتکس اشاره کنیم که به همدم دو جا لیوانی و چهار صندلی بادی درونی میتواند از شایسته ترین فرآورده های جان دار برای به کارگیری ها و سرگرمی های خانوادگی باشد.

استخر بادی

مستطیلی

استخر های بادی مستطیلی در مقایسه با استخر های مربعی تنوع بیشتری دارا‌هستند با این وجود تعداد آن ها هنوز به محرمانه مال های گرد نرسیده میباشد این تولیدات آرگونومی بسیار نیکی داشته و برای به کار گیری های زمان بر برهه زمانی و یکسری نفره مطلوب می باشند، به ویژه اینکه بعدها والا نزدیک به 3 متر ارتفاع و 105 متر پهنا داشته باشند. تنی چند از استخر های بادی مستطیلی به نوعی یک‌سری طبقه می‌باشند، بدین شکل که در اواسط های بدنه آن ها یک سرسره و یا این که دو محیط آب جدا برای مالامال کردن از آبهای سرد و گرم به طور هم زمان وجود داراست.

چندین ضلعی

استخر های بادی یک سری ضلعی تیم بندی آجل استخر های بادی میباشند که بسیار خوشگل و دوست داشتنی می‌باشند، این خصوصی استخر ها معمولا در بعدها به نسبت متوسطی ایجاد می‌شوند و حاشیه های داخلی گردی دارا‌هستند، بدین معنی که فقط قسمت درونی آن ها متعدد بوده و باطن استخر های بادی همچون تولید ها گرد می باش. بلندمرتبه ترین استخر بادی تعدادی ضلعی ایجاد گردیده تاکنون میتواند فقط صاحب خانه حداکثر دو نفر باشد. استخر های بادی یک‌سری ضلعی دربرگیرنده تولیدها 6 و 8 ضلعی می شوندم

استخر بادی چند ضلعی

طرح حیوان‌ها

استخر های حیوان‌ها به صورت کلی خردسالان را استفاده کننده خویش قرار داده اند و معمولات در بعدها متوسطی ساخت و ساز می‌شوند. مثلا طرح اژدها و استخر بادی طرح کوسه را می اقتدار اسم پیروزی که با بعدها مناسط ظاهری بسیار زیبایی دارا هستند، این خصوصی تولیدات در طرح های مختلفی همانند مربعی, مستطیلی، گرد و بیضی صورت ساخت می گردند که به بدنه اساسی خویش برنامه ای از تن حیوان ها متصل شد‌ه‌است. بعضی از این تولیدها دارنده فواره آب سرخود بسیار قشنگ نیز می‌باشند.

طرح دسته بازی

استخر هایی که به طور گروه بازی ساخت‌و‌ساز گردیده اند معمولات بعد ها بزرگی داشته و در انواع شکسته مثل مستطیل یا این که مربعی ایجاد می گردند با این وجود طرح های دیگری نیز ساخت و ساز گردیده اند. مثلا می شود به استخر بادی یار با سرسره و توپ اشاره نمود که از دو رینگ بیضی و دایره ای صورت ساخته شده میباشد. و بسیار قشنگ است. داخل بسته بندی استخر های بادی با دسته بازی معمولا مواقعی مثل توپ ها یا این که رینگ های بادی یا این که پلاستیکی مشهود است که برای راحتی و لذت استعمال کودک ها میباشد.

سایه بان

بعضا از تولید ها بادی که گونه های مختلفی در بدنه خویش دارا هستند دارایه یک سایه بان بادی یا این که غیر بادی میباشند، کاربرد مهم این تولیدات علاوه بر زیبایی و عشق و علاقه مند کردن خردسالان به به کارگیری از استخر بادی، محفوظ نگه داشتن آنان در قبال روشنایی بدون واسطه خورشید است.

بقیه گونه های استخر بادی

بعضا تولیدها نیز در هیچ سیرتکامل قائده ای در پیاده سازی خویش ندارند به‌این شکل که در هیچ کدام از تیم بندی های بالایی قرار نمی گیرند. از این محرمانه استخر ها می شود به استخر بادی لوبیایی و استخر بادی یک‌سری ضلعی گرد اشاره نمود ولی بعضی تولیدها را که در مجموعه بندی طرح گروه بازی و یا این که طرح دسته بازی قرار دارا هستند را نیز می قدرت در‌این گروه قرار اعطا کرد که به نوعی در هر دو مشترک میباشند.

این توضیحات در امر استخر بادی به طور تقریب بی نقص ترین توضیحی میباشد که تاکنون یعنی فصل زمستان سال 1393 به وسیله اینتکس تدوین گردیده است و به شما در خریدتان یاری بخش اعظمی می نماید. به علاوه می‌توانید داده ها همگانی خویش را ارتقاء دهید.