استخر بادی و کاربرد های دیگر آن مطمعنا اکثری از شما مشتریان عزیز و ملازمان مغازه اینتکس با استخر های بادی شناخت دارید و حتی شاید یک شناخت مختصر داشته باشید ، البته این استخر ها صرفا برای اب تنی پیاده سازی نشده اند و کاربرد های دیگری نیز دارا‌هستند که شاید از ان ها بی استحضار باشید . استخر های بادی می‌توانند یک اطراف ایمن و بسیار نیکی را برای آب تنی و آب بازی داشته باشند ، به همین برهان میباشد که اکثری از اشخاص به خصوص پدر و مادر آن‌ها‌را برای بازی های بشاش و مفرح آبی رنگ خریداری می نمایند تا کودک ها در ایوان منزل و ... با استعمال از این تولیدها بادی بی سابقه سرگرم بازی گردیده و لحظات شعف را رقم بزنند . این در حالی میباشد که استخر های بادی خیر صرفا برای به کارگیری کودک ها ، بلکه برای به کار گیری بزرگسالان نیز پیاده سازی گردیده‌است و میتواند برای آن‌ها نیز یک بستر آبی رنگ بسیار بهتر را برای بازی و یا این که استراحت کردن و راحت کردن ساخت‌و‌ساز نماید .

 اعتنا داشته باشید که استخر های بادی بزرگسال بیشتر برای شل کردن در باطن آب تاسیس شده است و حتی بعضا از اشخاص از آن برای آب درمانی به کار گیری می نمایند . اعتنا داشته باشید که سبک های تعالی استخر بادی ، گشوده هم برای شیوه رفتن مطلوب نیستند ، اما با اعتنا به اینکه میتوانید باطن آن را با آب گرم لبریز فرمایید ، برای ماساژ و کاهش درد های مفصلی میتوانید از این استخر ها استعمال نمایید . دقت داشته باشید که اکثر اوقات استخر های بادی امکان مالامال شدن با آب گرم را دارا‌هستند ، اما خوب میباشد که برای مالامال کردن استخر با آب گرم به دلیل آب درمانی و ... از آب هایی تحت 40 رتبه سانتی گراد به کارگیری فرمایید ، به دلیل آن که دمای بیشتر به کار گیری از آب را آزار دهنده خواهد کرد و همینطور درجات فراتر می‌تواند سبب ساز کوتاه شدن ارتفاع قدمت استخر بادی خواهد شد . چون حرارت های زیاد برای بدنه استخر بادی عالی وجود ندارد .

همینطور عالی میباشد که برای گرم کردن آب استخر بادی ، از هیتر به کار گیری نکنید و کارایی نمائید که آن را با آب گرمی که از آبگرمکن های خانگی تهیه و تنظیم می گردد استعمال کرده و با به کار گیری از یک شلنگ آب ، آن را از شیر آب به سمت استخر بادی هدایت نمائید تا باطن آن آن لبریز خواهد شد . در لحاظ داشته باشید که ممکن میباشد بعد از مدتی به کار گیری ، آب استخر مجدد یه خرده سرد خیس خواهد شد که برای جبران آن نیاز میباشد تا آب گرم جدید را مجدد به درون استخر هدایت نمایید . این او‌لین خصوصیت و کاربرد های دیگر استخر بادی است که در نوشته‌علمی استخر بادی و کاربرد های دیگر آن اشاره شد . درحال حاضر به‌دنبال مقاله به بقیه خصوصیت های استخر بادی و کاربرد های دیگر آن خوا هیم پرداخت ، پس به دنبال هم پا ما باشید . برخلاف استخر های بزرگسالان که دارنده بعدها بسیار بزرگی میباشند ، برخی دیگر از استخرهای بادی بعدها بسیار خرد تری را داشته و برای استعمال نوزادان و یا این که خردسال ها تشکیل‌شده اند ، این نوع استخر ها بیشتر دارنده ارتفاع کمتر از 1 متر میباشند و از این جهت به راحتی در هر جایی فعال‌سازی میشوند . با دقت بدین قضیه شرکتهای خالق دارای اعتبار استخر هایی را ساخت‌و‌ساز کرده اند تا از آن بتوان در باطن گوشه و کنار های خرد خیس به مانند خزینه نیز استفاده نمود ، به این ترتیب شما می‌توانید استخر های بادی را برای خردسال ها خویش خریداری فرمائید که قابل استعمال در خزینه باشند . این نوع از استخر های بادی کاربرد دیگری نیز داراست که در واقع به کار گیری به طور وان بادی به دلیل استحمام خردسالان خواهد بود .

کاربرد های استخر بادی | اینتکس بلاگ

 به کار گیری از استخر بادی تحت عنوان وان بادی برای خردسال ها بسیار بهتر بوده و می‌تواند در یک اطراف لغزنده همچون گرمابه ، یک فضا ایمن تری را برای آنان تولید نماید تا پدر و مادر بتوانند با ایمنی و پشت گرمی بیشتری به استخر بادی ، خردسال ها را به گرمابه برده و آن‌ها‌را بشویند . درصورتی که دقت داشته باشید ، محصولا بادی نظیر استخر بادی به جهت اینکه دارنده بدنه ای باد شونده و قابل انعطاف می‌باشند ، می‌توانند از جراحت دیدن کودک ها نیز دوری نمایند ، این در حالی میباشد که بخش اعظمی از اشخاص به جهت اینکه استخر های بادی قابل انعطاف میباشند و دیواره های ایمنی دارا هستند ، برای استحمام خردسال ها از این تولید ها بادی استعمال می نمایند . ولی در حیث داشته باشید که بعضی از استخر های بادی برای اینکه ایمنی بیشتری را برای خردسال ها ساخت و ساز نماید ، دارنده کف بادی می باشند ، این پیاده سازی بیشتر در استخر بادی بچه وجود داشته و کوشش گردیده است تا با پیاده سازی های مشبک مانند و زنبوری ، برجستگی هایی را در کف استخر به طور بادی ساخت نمایند تا در شکل عکس العمل خردسالان با کف استخر ، صدمه ای به آن‌ها وارد نشود .

عمدتا به عبارتی استخر های بادی که ابعادی ذیل 1 متر را دارا‌هستند از این پیاده سازی منتفع می‌باشند . مارک های والا عالم همانند اینتکس و بست او دربین تولید ها بادی خویش و استخر بادی نوباوه ، این نوع از استخر ها را نیز پیاده سازی کرده اند . با اعتنا بدین مفاد با استخر بادی و کاربرد های دیگر آن نیز آشنا شدید که به عبارتی به کار گیری استخر به مانند وان بادی است . در‌این استخر ها نیز به مانند استخر بادی بزرگسال می‌توانید از آب های گرم نیز به کار گیری نمائید . استخر بادی به خصوص استخر های بادی نوباوه و خردسال به جهت ظواهر جذابی که دارا هستند میتواند برای به کارگیری کودک ها بسیار مطلوب باشد ، به این دلیل که آنها تشویق کرده و کودک ها می‌توانند جذب زیبایی و پیاده سازی استخر های بادی شوند و حتی چنانچه از آب می ترسند یا این که فراری میباشند ، چنین تشویق به خزینه رفتن گردیده و در هنگام خزینه دریافت کردن بازی خواهند کرد . از کاربرد های دیگر استخر بادی می شود به قابلیت و امکان به کار گیری از آنان تحت عنوان استخر توپ بادی اشاره نمود .

 همانگونه که میدانید استخر های بادی نوباوه و نوجوان عمدتا بلندمرتبه خیس از 1 متر می‌باشند و برای جایگاه های سنی 4 سال به بالا گزینه به کارگیری قرار می‌گیرند ، این استخر ها دیگر قابل به کارگیری در باطن گرمابه نبوده و مستلزم فضای بزرگتری به مانند تراس می‌باشند ، از این رو باید آن را در یک فضای روباز مانند ایوان یا این که پشت بام ، پارکینگ و ... فعال سازی نمایید . ولی دقت داشته باشید که همواره در حین 1 سال ، هوا برای آب بازی و آب تنی بهتر نبوده و در فصول سرد سال دیگر نمی اقتدار از استخر بادی به کار گرفت . برای همین مورد ما قصد داریم که در نوشته‌ی‌علمی استخر بادی و کاربرد های دیگر آن ، به کاربرد دیگر استخر بادی اشاره کنیم که آن هم استعمال از این مال بادی تحت عنوان استخر توپ بادی است . این بدان معناست که شما می‌توانید به مکان مالامال کردن استخر بادی با آب گرم یا این که سرد ، از توپ های رنگی به کار گیری فرمایید . در این‌حالت حتی می قدرت استخر بادی را در اتاق خواب یا این که پذیرایی یا این که هر کشور دیگری راه‌اندازی فرمایید ، چون درون آن از آب لبریز نشده و مشکلی را به وجود نخواهد آورد . چه بسا بخش اعظمی از اشخاص که سوئیت نشین می باشند استخر های بادی را برای به کارگیری خردسال ها خویش تحت عنوان استخر توپ بادی خریداری می نمایند .

اما برای به کار گیری از این استخر های بادی تحت عنوان استخر توپ نیاز به توپ های رنگی است . شایسته ترین نوع توپ برای لبریز کردن استخر بادی ، استعمال از توپ های رنگی سوای پلیسه میباشد که بدنه ای قابل انعطاف داشته و خیر به کودک ها زخم وارد خواهد کرد و خیر به بدنه استخر بادی . این توپ های فارغ از پلیسه که منحصربه‌فرد استخر توپ بادی می‌باشند را میتوانید از مغازه طهران اینتکس نیز خریداری نمائید ، چرا‌که دکان طهران اینتکس بعضا از استخر های بادی را با غرض اینکه مشتریان به قصد به کارگیری تحت عنوان استخر توپ خریداری می نمایند ، جان دار کرده تا مشتریان نیز بتوانند در کنار استخر بادی ، این اقلام را نیز با ارزش بسیار ارزانی خریداری کرده و از آن به کارگیری نمایند تا در منزل یک اطراف بسیار بشاش و مفرح را برای بازی های خردسالان ساخت و ساز نمایند . این نوع از بازی ها به جهت تحرک بالایی که خردسالان خواهند داشت ، میتواند در سالم جسمی و دیوانه آنان بسیار اثر مثبتی بگذارد .