استخر های پیش ساخته قابل اعتقاد می‌باشند؟

اینتکس در طریق ساخت و ساز و ایجاد کرد استخر های پیش ساخته ، فریمی ، و ایزی ست ، جهت شنا ، جزو شایسته ترین خالق و آفریننده استخر pool بوده و همگی کالاهای خویش را با استاندارد های موردنیاز ، پباده سازی و ساخت‌و‌ساز میکند ، ما آن ها را به طور کامل\" ضمانت کرده و با صراحت قادر خواهیم بود بگوئیم که استخر های اینتکس تماما\" گزینه اعتقادوباور میباشند.

مزیت استخر های پیش ساخته:

استخر پیش ساخته با مارک اینتکس اولی استخر های پرتابل در عالم می‌باشند که کلام نخستین را در مورد استخر های بادی و پیش ساخته می زند که با خرید یک استخر پیش ساخته دیگر نیازی به حفاری و یا این که مصالح ساختمانی ندارید. استخر ای اینتکس دربردارنده پمپ تصفیه آب ، نرده بان ، جاروی کف آب ،تحت انداز ، روکش استخر ، و خویش استخر که از کالا فایبر گلاس قابل انعطاف هست و براحتی می‌توانید آنرا در هر جائی برای مثال تراس خانه، ویلا ، گلشن ، مصارف صنعتی ، ذخیره آب ، رشد ماهی ، استخر شنا ، در درون پارکینگ و یا این که حتی استخر های کوچکتر را در بام خانه خویش نصب نمایید. این استخر های فریمی و پیش ساخته در بعدها 3 متر تا ارتفاع 9 متر تشکیل‌شده و سازه بر فضای خانه یا این که مکانی که می خواهید آنرا نصب فرمایید ، می توانید متراژهای خویش را از در بین این بعد ها اورده شده گزینش فرمائید.نصب استخر های پیش ساخته در کمتر از 2 ساعت ارتفاع می کشد. همینطور از آب این استخر های پیش ساخته می توانید تحت عنوان یک ذخیره جهت آبیاری گلشن یا این که هر مصرف دیگری به کار گیری فرمائید.

نصب استخر های پیش ساخته به عهده کمپانی میباشد یا این که نه؟

همه استخر های فراهم اینتکس اعم از : استخر فراهم برزنتی ، استخر های پیش ساخته ، استخر فریمی ، استخر ایزی ست ، استخر فایبرگلاس ، استخر اوایل قاب به وسیله نیروی کار کمپانی طهران اینتکس انجام شده و این دستور مشمول هزینه نیست.

از استخر های اینتکس میتوان برای معالجه بیماری های دیسک کمر و کمردرد نیز به کار گرفت؟

آری ، استخر های پیش ساخته اینتکس شایسته ترین آیتم برای معالجه بیماری های آرتروز ، درد مفاصل ، دیسک کمر ، و بقیه بیماریهای استخوان درد می‌باشند که با مراجعه به پزشکان در این باره آن ها نیز همین استخر ها را به شما پیشنهاد میکنند انگیزه آن هم مقاومت بالا ، مدل بودن ، و ارزش بسیار ارزان و مطلوب آن میباشد که می توانید با خرید استخر های اینتکس آنرا در خانه فردی خویش کمتر از 1 ساعت نصب و راه‌اندازی فرمایید. با روش رفتن و جنبش در آب گرم استخر سبب وا رفته شدن ماهیچه و عضله گردیده و همین دستور سبب ساز کاهش درد در حیطه کمر و پا گردد.

استخر درمانی: استخر درمانی یکی راههای معالجه و پیشگیری از بیماریهای استخوانی و و درد مفاصل و مهر های کمر میباشد که به دنبال به آن خوا‌هیم پرداخت.

فایده گيری و بکارگیری از خاصیت درمانی آب از ساليان بسيار بدور گزینه اعتنا انسانها بوده میباشد ، به گونه ای كه پيشينه آن به حدود 4000 سال پيش از روزگار مسيح گشوده مي شود. آب درمانی عبارت میباشد از به كارگيری يخ ، بخار آب گرم يا سرد به نحوی كه مقصود به کار گیری از آن بهبود وضعيت جسمانی ، و از بين بردن حزن های فيزيكی و بهبود عملكرد تن و اندامها باشد.

در شکل نصب غیر اصولی استخر های پیش ساخته و ایزی ست (esy set ) ممکن میباشد استخر موقعیت استاندارد خویش را از دست داده و هیبت طبیعی خویش را پیدا نکند ، جهت نصب استخر های ایزی ست اینتکس بایستی آغاز کف آنرا تماما صاف و چروکهای کف استخر را گشوده نمایید و با افزودن آب به آرامی هیبت استخر تان را صورت بدهید. در شرایطی که این شغل با توفیق شکل نگیرد استخر به صورت تحت در آمده و از شرایط طبیعی خویش در میاید و ممکن میباشد به آن زخم دور از شوخی وارد خواهد شد.

استخر بادی یا این که استخر های برزنتی قابل تعمیر می‌باشند؟

آری در شکل ترک شدن همه استخر های اینتکس می توانید از بسته تعمیرات به کار گیری و کالای خویش را براحتی تعمیر و بازیابی فرمائید.یا این که به نصیب تعمیرات کمپانی طهران اینتکس مراجعه کنید.

فرق در بین استخر پیش ساخته فریمی و ایزی ست در چیست؟

استخر فریمی دربرگیرنده بنا هایی از محصول آهن بوده که‌این بنا ها را بایستی هنگام نصب استخر به یکدیگر متصل کرده تا اسکلت استخر ساخته خواهد شد بعد کاور فایبرگلاس استخر را روی بنا قرار داده ، تا استخر فریمی مهیا خواهد شد ، شالوده ها و حاشیه های استخر به صورت اثبات بر روی زمین قرار گرفته و اگر شما آب استخر را تخلیه نمایئید استخر شما فارغ از آب نیز پایدار خواهد ماند آما استخر ایزی ست دیگر این چنین نخواهد بود ، در استخر های ایزی ست هیچ سیرتکامل فلز یا این که قاب یا این که شالوده ای بکار نمیرود ، استخر های ایزی ست دارنده یک رینگ باد شونده بر روی دهانه استخر است که با باد کردن آن و آبگیری آن ، استخر آغاز به نصب کردن اتوماتیک میکند و در هنگام تخلیه آب استخر ، استخر شما به صورت خود کار روی زمین خوابیده و می‌توانید آنرا براحتی گردآوری نمایید. استخر پیش ساخته با امکان توده شو بودن و تاشو بودن این قابلیت را به شما می‌دهد تا بعداز به کار گیری آنرا توده کرده و بسته بندی فرمایید و در مواقع نیاز آنرا نصب کرده و فعال سازی نمائید.

به نظر استحکام کدام یک از استخر ها محکمتر می باشند؟

مطلقا\" ما استخر های فریمی را به شما عزیزان سفارش می دهیم ، عامل آن هم نوع مال ، و کادر آنهاست.

اینتکس متاع کدام مرز و بوم میباشد؟

شرکت اینتکس محصولات خویش را در میهن چین ذیل مدرک لیسانس ایالات متحده عرضه میکند.

کالا استخر بادی و پیش ساخته از چیست؟

استخر های بادی خردسال ها از مال pvc فشرده بوده و استخر های پیش ساخته از کالا فایبر گلاس می‌باشند.

استخر بادی کالا کدام مرزوبوم بوده و براحتی رخنه‌ نمی شود؟

استخر های بادی با برندهای مختلفی ساخت و ساز گردیده اند برای مثال کمپانی : بست او ، کمپانی اینتایم ، کمپانی سویلور ، کمپانی ایرو ایسپیس ، کمپانی زودیاک ، و... البته شایسته ترین کمپانی آفریننده استخر بادی کمپانی اینتکس intex می‌باشد که استخر های بادی خویش را با مواد مرتبه یک و چگونگی بسیار بالا ساخت‌و‌ساز و عرضه میکند ، استخر های بادی اینتکس یک‌سری مجموعه می باشند ، استخر های بادی ، استخر بادی طفل ، استخر های ایزی ست ، استخر های فریمی ، استخر های برزنتی ، استخر های فایبر گلاس ، که هرکدام از این تیم ها مطلوب برای اشخاص خاص خویش می باشد ، برای مثال استخر های بادی تنها مطلوب برای به کارگیری کودک ها هستند ، استخر های ایزی ست مطلوب برای نوجوان ها هست ، استخر های فریمی مطلوب برای به کارگیری خانوادگی در خانه یا این که ویلای فردی می باشد ، استخر های ایزی ست و فایبر گلاس مطلوب برای مکانهای همگانی ، مشاغل خاص ، یا این که حتی رویش ماهی می‌باشند. از دید درصد شکاف شدن نیز بایستی بگوئیم استخر بادی که مطلوب خردسالان بوده به نظر باد شدن آن ، درصد رخنه‌ شدن آن به مراتب بالا خیس از استخر های بزرگسالان و استخر های فریمی و ایزی ست و یا این که فایبر گلاس می‌باشند ولی این زمینه از صد در صد میتوان اظهار کرد پنج درصد ممکن میباشد که روی بدنه استخر های بادی رخنه‌ ساخت‌و‌ساز گردد و این دستور هم بستگی به نوع به کارگیری نیز داراست ، در‌صورتی‌که در طی به کارگیری از استخر های بادی مراقب آن و از آن به خیر محافظت کرده و اشیاع نوک تیز را از حریم استخر بدور کنیم به عبارتی 5 درصد هم احتمال ترک شدن را از در میان می برد ، ولی در شرایطی‌که رخنه‌ خواهد شد قابلیت و امکان بازیابی و تعمیر نیز وجو دارااست ، کلیه استخر های بادی دارنده بسته منحصر به فرد تعمیر می باشند که در مواقع ضروری میتوان آن را به راحتی ترمیم و بازیابی کرد.