امروزه استعمال از استخر برای ورزش و تفریح فی مابین بخش اعظمی از اشخاص به یک فرمان دوست داستنی تبدیل گردیده است و بخش اعظمی از اشخاص استخر را برای ویلا و خانه خویش نیز تهیه و تنظیم می نمایند . برای داشتن یک استخر مطلوب برای شنا و تفریح ، استخر های بتنی و پیش ساخته وجود دارااست که بسته به نیاز خویش می‌توانید استخر متبوع خویش را گزینش فرمائید . در پی به تحلیل این دو استخر خوا هیم پرداخت و تفاوت های آنها‌را نیز ذکر خوا‌هیم نمود .

استخر پیش ساخته سیمانی را میتوانید برای گلشن و ویلای خویش استعمال فرمائید . هزینه تشکیل داد این استخر های نسبت به استخر های پیش ساخته فراتر بوده و تشکیل داد آن نیز دشواری های خویش را داراست و همینطور زمانگیر میباشد . برای داشتن یک استخر بتنی یا این که سیمانی نیازر به حفاری زمین دارید . بعد ها این محل حفاری گردیده بستگی به نیاز شما دارااست . بعداز حفاری بایستی قسمت کف و دیواره های آن را از سرامیک و یا این که هر کفپوش دیگری که به آن عشق دارید استعمال نمایید .

استخر پیش  ساخته

از مزیت های استخر های سیمانی و بتنی می شود به ساختن به بعدها دلخواه اشاره کرد که به یاری این خصوصیت می‌توانید استخری با بعدها ایده آل در دست داشته باشید . اما بایستی به‌این نکته نیز اعتنا داشت که استخر های پیش ساخته نیز دارنده اندازه های متفاومتی می‌باشند و حدودا نیاز کلیه اشخاص را برآورده خواهد کرد .

از سایر خصوصیت های این استخر های بتنی می شود به درون زمین بودن آن نیز اشاره کرد که اما استخر های پیش ساخته را نیز می شود به راحتی در درون زمین استفاده کرد و مشکلی برای آن پیش نخواهد آمد . استخر های پیش ساخته کمپانی اینتکس دارنده بدنه ای مال پی او سی با الیاف ابریشمی تشکیل‌شده اند و بدنه با مقاومتی در مشت شما قرار خواهد اعطا کرد . همان گونه که گفته شد شما می‌توانید با حفاری زمین به مقدار دلخواه ، استخر پیش ساخته خویش را داخل آن قرار دهید و از ان استعمال فرمایید . کلیه فرایند این عمل را همیاران ما برای شما اعمال خواهند اعطا کرد و نیاز به نگرانی از حیث اجرای آن نخواهید داشت .

استخر پیش ساخته اینتکس دارنده مبنا هایی از متاع آلومینیوم بسیار مستحکم می‌باشند که‌این شالوده ها وزن استخر را به نیکی تحمل خواهند کرد و می اقتدار با خاطر سهل از این استخر استفاده کرد . این مبنا ها علاوه بر صورت دادن به استخر و همینطور تحمل وزرن استخر ، به زیبایی آن نیز امداد بسزایی نموده اند و به یاری این مبنا ها استخر به یک متاع قشنگ و عامه پسند تبدیل گردیده‌است . همینطور استخر های پیش ساخته اینتکس در بعدها مختلفی ساخت‌و‌ساز گردیده اند که‌این بعدها از 2 الی 10 متر متغیر می باشند .

از مشخصات و همینطور مزیت های استخر پیش ساخته نسبت به استخر های بتنی می شود به اقلام اضافه یاروهمدم آن نیز اشاره کرد که‌این اقلام عبارتند از پمپ تصفیه یاروهمدم که به امداد این پمپ تصفیه می‌توانید به راحتی آب استخر را تصفیه نموده و از آن بهره مند شد . بده بستان آب استخری با گنجایش 30 هزار لیتر شغل بی آلایش ای نبوده و وقتگیر نیز میباشد . البته شما می‌توانید با پر‌نور کردن روزمره 3 الی 4 ساعته پمپ تصفیه ، آبی‌رنگ روشن و منزه داشته باشید . نردبان یار و همدم این مال نیز به شما یاری می نماید تا بتوانید به راحتی به باطن استخر رفته و از آن بیرون گردید .

زیرانداز منحصربه‌فرد این استخر پیش ساخته نیز به شما یاری می نماید تا از کف استخر به نیکی مراقبت فرمایید و مشکلی برای بدنه این کالا پیش نیاید . درپوش اختصاصی استخرنیز از اقلام اضافه همدم این فرآورده به حساب می آید که میتوانید آن را در مواردی که از استخر به کار گیری نمی‌کنید بر روی استخر قرار دهید تا آشغال و گرد و خاک به باطن استخر نفوذ نکند .

فعال‌ساز‌ی استخر های پیش ساخته عمل معمولی ای است که با یکسری توشه مشاهده این شغل ، خویش شما میتوانید این عمل را به راحتی اعمال دهید . اما در شکل نیاز ، همیاران ما در کمپانی طهران اینتکس این عمل را برای شما اعمال خواهند اعطا کرد و نیاز به نگرانی بابت فعال سازی آن نیست . همینطور دفترچه و DVD راهنمای مال نیز در درون باکس کالا وجود داراست که برای فعال سازی می‌توانید از آن نیز یاری بگیرید . برای درافت داده ها بیشتر در رابطه استخر های پیش ساخته و یا این که تولید ها دیگر و همینطور اخذ مشورت کردن در رابطه فضای قرار گیری استخر و اخذ پند ، میتوانید از روش تماس با همیاران ما ، داده ها آیتم نیار را کسب کرده و به صورت بدون‌پول مشورت کردن های موردنیاز را اخذ نمایید .