داده ها بیشتر استخر بادی 57120 طرح کوسه اینتکس استخرهای بادی اینتکس، محصولاتی تازه و فوق العاده می‌باشند که میتوانند در هر فرصت از شایسته ترین ابزار های ممکنه برای تفریح خردسالان باشند، به واسطه همین استخر ها خردسالان از بازی های تصنعی و مصنوعی رایانه ای مسافت گرفته و شغل بدنی آن ها نیز ارتقا مییابد. به‌این شکل شادابی و تندرست خردسالان ارتقا پیدا می نماید . بعضی استخر ها همچون استخر بادی طرح ماهی و یا این که استخر بادی طرح کوسه مطلوب خردسال ها در سنین معدود بوده و بخش اعظمی از نیاز های خردسال ها شما‌را بر طرف می نماید . درین نوشته‌ی علمی قصد داریم تا توضیحات جامعی در زمینه ی استخر بادی 57120 اینتکس موصوم به استخر بادی طرح کوسه که از محرمانه تولید ها تازه اینتکس میباشد را منتشر کنیم .

بی شک این توضیحات یاری شایانی به انتخابتان خواهد کرد . . گزینش یک استخر بادی متناسب با سن طفل شما ، نیاز به موعظه های مورد نیاز دارااست که با دقت به خرید اینرنتی این تولیدات بادی بی سابقه ، پیشنهاد میکنیم که‌این مقاله را بازرسی نمایید . درپی با ما یار و همدم باشید تا کلیه خصوصیات از قبیل متاع، چگونگی و کاربرد های این استخر را منتشر کنیم . استخر بادی طرح کوسه محصولی تازه و شگفت انگیز میباشد که کاربرد ها و خصوصیت های پنهانی را در پس خویش دارااست البته در طی کنونی یعنی 22/10/1393 هنوز به بازار داخلی کشور‌ایران رویه نیافته میباشد و حدس می‌گردد که به زودی شاهد آن باشیم . اینتکس برای ایجاد کرد این فرآورده به طور سراسری از الیاف PVC استعمال نموده است ، ماده ای که در اکثر زمان ها تولید ها بادی مشهود است و از چگونگی نیکی نیز برخوردار‌است . 

استخر بادی کودک

اما مواد مستعمل در محصول ها گوناگون به طور کامل گوناگون بوده و از این لحاظ قابل قیاس وجود ندارد . ضخامت لایه های این استخر بادی در مقایسه با تخت ها پاره ای کمتر بوده و با استخر های پیش ساخته به هیچ عنوان قابل مقایسه وجود ندارد البته در یک سطح با بقیه محصول ها بادی اینتکس در منزلت استخر های خردسال ها قرار می‌گیرد . ولی در حیث داشته باشید که تولیدکننده این استخر بادی ، مارک اینتکس بوده که با در حیث داشتن نوع کالا از پی او سی هایی با لایه های متعدد به کار گیری می نمایند ، از این رو ایجاد کرد و ایجاد این محصول ها بادی تماما مشخص و معلوم شد‌ه‌است و نبایستی نگران ضخامت بدنه باشید . از خصوصیت های بسیار خیر که می قدرت در ارتباط با استخر بادی طرح کوسه اینتکس اشاره کنیم ، می شود به ضد آلرژی بودن آن اشاره نمود که هیچ جراحت و حساسیتی را برای پوست خردسال ها به هم پا نخواهد داشت و دیگر نگران این مورد نباشید و برای پوست لطیف کودک ها در واکنش با بدنه استخر بادی هیچ مشکلی به وجود نخواهد آمد .

انگیزه این مورد نیز استعمال از لایه های پی او سی است که به جهت عدم به کارگیری از مواد شیمیایی و سمی در‌این مال ، در واقع نوعی پلاستیک طبیعی منعطف خوا‌هیم داشت . در صورتی‌که که بخواهیم از نگاه ظاهری این استخر را با متاع دیگری مقایسه کنیم خواهیم توانست استخر بادی طرح ماهی را اسم ببریم ، محصولی که به همین صورت دارنده قسمت سرپوشیده بوده و در دهن یک مو جود دریایی محل مالامال کردن آب میباشد البته در موقعیت کلی استخر بادی طرح کوسه از طرح ماهی عالی بوده و برتری های بخش اعظمی را داراست که می شود به ظواهر خوشگل و شیک خیس به علاوه بعد ها والا خیس آن اشاره نمود که فضای بیشتری را به طفل جهت بازی تخصیص میدهد. این پیاده سازی عروسکی همواره با استقبال خردسال ها یاور گردیده است و چه بسا اینتکس نیز در طول سال ها شغل خویش به‌این نکته اعتنا داشته میباشد تا کودک ها و مشتریان عزیز بتوانند به سهولت سبک مد حیث و دلخواه خویش را پیدا کرده و آن را با بها ارزان خریداری نمایند ، اما اورجینال و اصل بودن فرآورده نیز مطرح میباشد که مغازه طهران اینتکس ، بستر را برای خرید های استخر بادی اورجینال مهیا نموده است و شما می‌توانید با فرضی شل اینکار را ایفا دهید .

 ارتفاع این جنس پاره ای بیشتراز 2 متر و پهنا آن 198 سانتی متر است طول آن نیز از زمین تا بالاترین نصیب یعنی کناره بالایی دهن کوسه 109 سانتی متر میباشد در حالتی‌که استخر بادی طرح ماهی در طی و پهنا خویش به ترتیب 75 و 90 سانتی متر بیشتر دارااست. طول نیز 20 سانتی متر ارتقاء یافته میباشد . ولی حضوراستخر طرح کوسه به معنای نهی کردن ساخت سبک قبلی وجود ندارد ولی کودکانی که سنین یه خرده بالاتری دارا‌هستند و یا این که نیاز به بازی بیشتری دارا‌هستند می‌توانند از این فرآورده به کارگیری نمایند. دقت داشته باشید که‌این بعدها حافظه گردیده می‌تواند به شما اذن دهد تا بتوانید از استخر بادی نوپا طرح کوسه اینتکس در درون خزینه نیز به کار گیری فرمائید . شاید شایسته ترین شیوه برای تشویق کودک ها به خزینه رفتن و تولید یک فضای ایمن برای استحمام در کنار بازی خردسال ها ، استعمال از استخر بادی یا این که وان بادی در باطن گرمابه است که با دقت به ابعادی که‌این استخر بادی دارااست ، در شکل داشتن فضای کافی در باطن گرمابه می‌توانید استخر را فعال‌سازی فرمایید . اعتنا فرمایید که در شکل فعال سازی استخر بادی در خارج از منزل می‌توانید باطن آن را حتی با آب های گرم نیز مالامال فرمایید تا در شکل عدم جا شدن استخر در گرمابه از آن در فضا های گشوده مانند ایوان استعمال کرده و از آب گرم نیز به کار گیری کنند .

دقت داشته باشید که آب گرم به بدنه و دیواره های استخر بادی آسیبی وارد نمی نماید و چه بسا اشاره شد که فرآورده بدنه این استخر بادی در قبال دماهای متعدد آب و هوا مقاوم میباشد و آسیبی را حتی‌در دراز مقطع از این بابت نخواهد مشاهده کرد . این بعدها سبب ساز شد‌ه‌است تا منزلت سنی که دکان طهران اینتکس برای به کار گیری از استخر بادی طفل طرح کوسه در حیث بگیرید ، سنین بالای 3 سال میباشد . به این ترتیب به طبع در خرید استخر بادی به بعد ها و سایز مال و همینطور در شکل درج شدن مقام سنی ، به مقام سنی نیز اعتنا داشته باشید و بعد از آن جنس را خریداری نمایید . گاهی بعضا از مشتریان صرفا با اعتنا به نام استخر بادی و صورت ظاهری فرآورده ، استخر را تعیین و خریداری می نمایند و بعد با تبارک بودن و یا این که خرد بودن کالا مواجه می‌شوند . از حیث وزنی این مال یکی مدل ترین های ساخت و ساز گردیده تاکنون میباشد و می اقتدار آن را به آسانی جهت مصارف متعدد حمل کرد. ولی خصوصیت های استخر که قبلا به آن اشاره نموده بودیم کدام میباشد ؟ گزینه نخستین مراقبت طفل از نوروروشنایی بی واسطه خورشید است . به‌این شکل که شما نصیب پشت استخر را که هیچ روزنه ای برای ورود روشنایی ندارد در مقابل خورشید قرار می دهید و نصیب مقابل را که از تشعشعات نوری نگهداری گردیده است برای قرار دادن نوپا برگزینید .

 این خصوصیت نیز به جهت پیاده سازی خاص استخر بادی میباشد که به خیر نصیب دهانه بالایی کوسه میتواند نقش سایه بان بادی را بازی نماید تا بچه در روز های تابستانی از روشنایی آفتاب در پشتیبانی بماند و خطری همانند آفتاب سوختگی و یا این که گرما زدگی نوباوه را ارعاب نکند . خصوصیت آجل وزن بسیار معدود و بعد ها خرد آن هنگام عده شدن میباشد که قابل قرار دادن در اتومبیل یا این که کوله پشتی و به کار گیری در هر محلی به واسطه پمپ باد دستی میباشد . از جمله در سواحل دریا می‌توانید کودکتان را از خطرها احتمالی به طور بی نقص مصون بدارید . لذا در صورتی‌که به‌دنبال استخر بادی میباشید که خردسالان بتوانند به راحتی از آن در هجرت ها نیز به کار گیری نمایند ، استخر بادی طفل طرح کوسه بست او مطلوب ترین مورد برای خرید میباشد . سو‌مین خصوصیت که می اقتدار در ارتباط با استخر بادی 57120 طرح کوسه اینتکس اشاره کنیم ، قابلیت و امکان پنچرگیری و تعمیر شدن مال بادی است که شاید به آن توجهی نداشته باشید . بدین ترتیب در حالتی که که بدنه استخر بادی در گیر جراحت دیدگی گردد ، شما می‌توانید نسبت به تعمیرات استخر بادی مبادرت نمائید . دقت داشته باشید که فقط برخی از جراحت دیدگی ها امکان تعمیر دارا هستند و چه بسا در شکل خرد بودن قسمت پاره گی و یا این که ساخت ترک های ریز و درشت در بدنه قابل تعمیر خواهد بود . این در حالی میباشد که در شکل پاره شدن زیاد از حد بدنه و یا این که ذوب شدن بدنه بر تاثیر حرارت ، از جراحت های غیر قابل برگشت خواهد بود که عالی میباشد با حفظ و نگهداری درست از استخر های بادی از بروز این اختلال خودداری نمایید .

استخر بادی

عمده زخم هایی که می‌تواند به بدنه استخر بادی وارد خواهد شد ، کشیده شدن بدنه استخر بادی به خصوص در طول هایی که استخر از اب لبریز میباشد . بدین ترتیب نباید استخر را هنگامی که مالامال یا این که نصفه لبریز میباشد را جابجا نمائید و بر روی زمین بکشید . حتی ساییدگی بر روی سطح زمین نیز می‌تواند سبب ساز بروز نقص‌ و جراحت دیدگی در بدنه استخر بادی گردد . نکته دیگری که می بایست آن را رعایت نمایید و به خردسالان نیز سفارش نمایید ، عدم واکنش اجسام تیز و غالب میباشد . حرارت های زیاد همانند حرارت حریق و یا این که واکنش ظروف فلزی داغ با بدنه این محصول ها بادی می‌تواند موجب ذوب شدن و جراحت دیدن استخر بادی گردد . اعتنا داشته باشید که در هنگام راه‌اندازی ، استخر بادی را بیش تر از اندازه باد نکنید ، چون درین مورد ها ممکن میباشد استخر بادی در گیر جراحت دیدگی خواهد شد . همینطور فشار زیاد از خارج استخر بادی به آن می‌تواند بدنه را ذیل فشار قرار داده و منجر زخم دیدن فرآورده بادی خواهد شد . برای راه‌اندازی استخر بادی 57120 طرح کوسه اینتکس شما می‌توانید از اشکال پمپ های بادی که کمپانی اینتکس برای محصول ها بادی خویش پیاده سازی و در حیث گرفته میباشد ، استعمال فرمایید تا سوای دردسر و در کمترین فرصت بتوانید مال را برداشته و فعال‌ساز‌ی فرمائید . اعتنا داشته باشید که پمپ های باد سبک های متعدد را داشته و شما میتوانید بر طبق نیاز خویش از آنان به کار گیری فرمایید . البته به جهت اینکه پمپ های باد دستی نیازی به برق ندارند ، ما این نوع پمپ باد را خوب و مطلوب خیس میدانیم ، از سوی دیگر پمپ های باد برقی توانا و یا این که به کار گیری از کمپرسور های باد کار کشته میتواند در شکل عدم در دست گرفتن باد استخر ، موجب جراحت دیدن و ترکیدن آن گردد . در ارتباط با تعمیرات استخر بادی نیز باید بدین نکته اشاره کنیم که شما می‌توانید از دو طرز ، جراحت ساخت‌و‌ساز گردیده در بدنه استخر بادی را رفع و مراجعه کنید که بی آلایش ترین طرز برای تعمیرات به کار گیری از برچسب های تعمیراتی میباشد . این برچسب ها را میتوانید از مغازه طهران اینتکس تنظیم فرمائید و با دقت به دفترچه راهنما ، تعمیرات را اجرا دهید و یا این که برای اینکار متاع مجروح خویش را به مغازه اینتکس تحویل بدهید تا خویش نمایندگی اینتکس به طور خوب و تخصصی خیس تعمیرات را ایفا دهد .